Meble z dostarczonych projektów

Jeśli chcą państwo wykonać meble z projektu który państwo już posiadają prosimy o przesłanie go na maila. Aby dokonać wyceny potrzebujemy oczywiście szczegółowego opisu. Przede wszystkim informacji na temat wysokości, szerokości i głębokości. Oprócz tego dość istotnym elementem jest informacja na temat materiału z jakiego będzie wykonane zlecenie. Im więcej informacji otrzymamy tym dokładniejszą wycenę podamy. W przypadku wyceny np. kuchni dobrze jest wiedzieć jakie wyposażenie wewnątrz szafek mamy zastosować gdyż to bardzo istotnie wpływa na cenę. Oczywiście chętnie doradzimy we wszystkim i pomożemy dobrać najbardziej korzystne rozwiązania do każdego zlecenia jeśli klient nie będzie zdecydowany na konkretne materiały.

Kontakt

Meble Na Zamówienie
 Jarosław Bojkiewicz
ul. Kańkowo 117a, 07-320 Małkinia Górna

( DZIAŁAMY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO I PODLASKIEGO )

 

Tel.: 0 691 709 760
      

e-mail: biuro@meblenazamowienie.com

Dojazd


Wyświetl większą mapę

Projekty indywidualne i wizualizacje

picture

Do każdego zamówienia wykonywany jest projekt. Tworzymy go na podstawie rozmowy i pomiarów wykonanych podczas pierwszej wizyty u klienta. Na jego podstawie przygotowana zostaje wycena usługi. W obecnej chwili taki projekt i wizyta przedstawiciela wraz z próbnikami i wzornikami oferowanych przez nas akcesoriów wykonywana jest GRATIS.

>> Czytaj więcej

Meble z dostarczonych projektów

picture

Jeśli chcą państwo wykonać meble z projektu który państwo już posiadają prosimy o przesłanie go na maila. Aby dokonać wyceny potrzebujemy oczywiście szczegółowego opisu.

>> Czytaj więcej

Zobacz także