Galeria projektów

Projekty

np. Nasze biuro ;)np. Nasze biuro ;)np. Nasze biuro ;)np. Nasze biuro ;)np. Nasze biuro ;)np. Nasze biuro ;)np. Nasze biuro ;)np. Nasze biuro ;)Kuchnia biała z wengeKuchnia biała z wengeKuchnia biała lakierowna na połysk z czarnym blatemnp. Nasze biuro ;)Zestaw mebli rtvZestaw mebli rtvSzafa z tapetą na frontachSzafa z lustremSzafa środekKuchnia różowe fronty lakierowanekuchniaczerwone meble do sklepuwnętrze szafySzafa z ramkąKuchnia czerwony lakierKuchnia czerwony lakierKuchnia biała lakierowna  połysk z czarnym blatemKuchnia ecruKuchnia biała z drewnianym blatemSzafaSTOLIKKomplet mebli łazienkowychKomplet mebli łazienkowychKuchnia do domku letniskowegoKuchnia biało - czarnaszafa wyposazeniekuchnia lakobel pomiędzy szafkamiwisząca szafka łazienkowameble łazienkoweszafka łazienkowanp. Nasze biuro ;)1098kuchnia z blatem kamiennymprojekt srodka szafykuchniakuchniakuchnia lakierowanakuchnia z lakieremkuchnia zabudowa wysokakuchnianp. Nasze biuro ;)szafa łazienkowa fornir lakierowanyregalnp. Nasze biuro ;)

WYPRZEDAŻ

Kontakt

BOJKES ADAM BOJKIEWICZ
ul. Kańkowo 117a, 07-320 Małkinia Górna

Tel.: 00 48 691 709 760
      00 48 693 106 116

e-mail: biuro@meblenazamowienie.com

Dojazd


Wyświetl większą mapę

Projekty indywidualne i wizualizacje

picture

Do każdego zamówienia wykonywany jest projekt. Tworzymy go na podstawie rozmowy i pomiarów wykonanych podczas pierwszej wizyty u klienta. Na jego podstawie przygotowana zostaje wycena usługi. W obecnej chwili taki projekt i wizyta przedstawiciela wraz z próbnikami i wzornikami oferowanych przez nas akcesoriów wykonywana jest GRATIS.

>> Czytaj więcej

Meble z dostarczonych projektów

picture

Jeśli chcą państwo wykonać meble z projektu który państwo już posiadają prosimy o przesłanie go na maila. Aby dokonać wyceny potrzebujemy oczywiście szczegółowego opisu.

>> Czytaj więcej

Zobacz także